İkitelli Bilgisayar Servisi

İkitelli Bilgisayar Servisi

İkitelli bilgisayar servisi olarak 2005 yılından bugüne ikitelli,istoç,başakşehir,halkalı,ikitelli organize sanayi bölgesi ve çevre bölgelere bilgisayar tamir,bakım ve servis hizmeti vermekteyiz.

Firmamız,kurumsal ve bireysel kullanıcılara yerinde bilgisayar teknik servis yanı sıra toner dolum,güvenlik kamera servisi,barkod sistemleri,muhasebe programları satış ve destek (eta,logo,lks,akınsoft,mikro) hizmetide sunmaktadır.

Bilgisayar sistemleri özellikle ikitelli ve ikitelli organize sanayi bölgesi gibi iş ve sanayi alanlarında daha yoğun kullanılmaktadır.Diğer elektronik cihazlardan farklı olarak,bilgisayar kullanımı daha yoğun olduğundan çeşitli arıza ve problemler yaratabilmektedir.Firmamız ikitelli bilgisayar olarak bilgisayar sorunlarına en kısa sürede ve yerinde teknik destek hizmeti vermektedir.

İş akışımız;

Bilgisayarınızda herhangi bir problem yaşadığınız zaman,yapmanız gereken ikitelli bilgisayar‘ı (212) 472 88 34 no’lu telefondan arayarak teknik servis talep etmek.

Bilgisayar teknik servis uzmanı personellerimiz firmanıza/evinize gelerek öncelikle bilgisayar arızasının kaynağını bulabilmek için arıza tespiti yapacaktır.

-Arıza tespiti yapıldıktan sonraki aşamada teknik problem yerinde çözülmeye çalışılacak,yerinde çözümlenemeyecek problemler için müşteri onayı alınarak arızalı bilgisayar,teknik atölyemize götürülerek kapsamlı bir arıza tespiti yapılacaktır.

  • Bilgisayar arızası donanım kaynaklı ve yazılım kurulumu gerektirmeyecek durumlarda,arızalı parça onarılmaya çalışılacak,onarıma elverişsiz durumlarda yeni ve garantili bir parça ile değişimi yapılacaktır.
  • Bilgisayar arızası yazılım kaynaklı ise müşteri yedekleri (resim,belge,bilgi,dosya,mail,muhasebe programı v.s.) eksiksiz yedek alınarak yeni yazılım kurulacaktır.

Arıza tespiti ve onarım aşamasında müşteriye fiyat ve iş süresi hakkında bilgi verilerek onay istenmektedir.Onay alınması durumunda ivedi bir biçimde onarım işlemleri gerçekleştirilir ve bilgisayar müşteriye teslim edilerek kurulumu yapılır ve iş başarı ile sonlandırılır.

ikitelli-bilgisayar